Aktualności

Ostatni egzamin studentów ratownictwa medycznego
(29.6.2022)

Zgodnie z uczelnianą tradycją, 28 czerwca 2022 r., studenci ostatniego roku ratownictwa medycznego napisali swój ostatni egzamin na studiach w kolorowych przebraniach. Studentom fantazji i pomysłów na stroje jak zwykle nie brakowało. 

Pracownicy UMW w projekcie z obszaru edukacji emocjonalnej
(27.6.2022)

Dr Monika Wójta-Kempa oraz dr Agnieszka Lintowska z Zakładu Humanistycznych Nauk o Zdrowiu przeprowadziły warsztaty z obszaru edukacji emocjonalnej (EE) dla studentów kierunków medycznych i okołomedycznych, w ramach programu Erasmus+.

Pierwszy egzamin OSCE dla studentów ratownictwa medycznego
(24.6.2022)

W Katedrze Ratownictwa Medycznego przeprowadzono pierwszy egzamin OSCE dla studentów I roku ratownictwa medycznego. Egzamin przygotował mgr Jarosław Sowizdraniuk, a współprowadzącym był dr Michał Czapla.

Organizacja egzaminu dyplomowego - ważne
(21.6.2022)

Szanowni Państwo prosimy zapoznać się z wytycznymi odnośnie organizacji egzaminów dyplomowych  dla kierunków pielęgniarstwo i położnictwo.

Zapisy na szkolenie STEP-ONE
(21.6.2022)

W dniu 23.06.22 r. odbędzie się szkolenie dla pielęgniarek niewydolności serca na podstawie programu STEP-ONE (Supportive Training and Essential Preparation for Optimal Nursing Education).

Wykład "Global Health Challenges" dr Moniki Sawhney
(21.6.2022)

Katedra Zdrowia Populacyjnego zaprasza do udziału w wykładzie, który wygłosi dr Monika Sawhney (Department of Public Health Sciences, University of North Carolina,Charlotte, USA). 

Dyplomy dla naszych pracowników
(21.6.2022)

 Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu, w uznaniu pracy Pracowników Katedry Ratownictwa Medycznego skierował listy gratulacyjne do Pracowników Katedry: Jarosława Sowizdraniuka i dra Michała Czapli.

Wybór promotora pracy dyplomowej
(15.6.2022)

Studentów wszystkich kierunków Wydziału Nauk o Zdrowiu, którzy w planie studiów mają w roku akademickim 2022/2023 po raz pierwszy seminarium dyplomowe, zobowiązuje się do wyboru promotora pracy dyplomowej.

3200 miejsc na Stypendia Santander – aplikuj już dziś
(14.6.2022)

Trwają nabory na kolejną edycję Stypendiów Santander - zachęcamy do aplikowania na bezpłatne kursy i szkolenia realizowane w formie online. To szansa dodatkowego rozwoju z zakresu języka angielskiego, czy zarządzania.

Stypendia dla kierunku lekarskiego i pielęgniarskiego
(7.6.2022)

Burmistrz Miasta i Gminy Świerzawa ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium na rok akademicki 2022/2023 dla studentów studiów wyższych stacjonarnych i niestacjonarnych na kierunku lekarskim lub pielęgniarskim na uczelni mającej siedzibę na terenie Polski.