Spotkanie SKN Młodych Menedżerów
(6.12.2021)

Spotkanie SKN Młodych Menedżerów odbędzie się we wtorek, 7 grudnia br., o godzinie 18.00 w budynku Wydziału Nauk o Zdrowiu w sali 20. Opiekun koła dr Jolanta Grzebieluch serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych.

Praca magisterska Agnieszki Koziczak na podium
(3.12.2021)

Ubiegłoroczna absolwentka kierunku fizjoterapia na Wydziale Nauk o Zdrowiu, mgr Agnieszka Koziczak, zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu fizjoterapii.

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca
(2.12.2021)

Ruszył nabór zgłoszeń do XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca, którego zadaniem jest promocja studentów-wynalazców w kraju i za granicą oraz wsparcie w procesie komercjalizacji wyników prac badawczo-rozwojowych.

E-czasopismo PWN Nauka
(1.12.2021)

Wydawnictwo Naukowe PWN wydało kolejny numer bezpłatnego e-czasopisma skierowanego do naukowców, dydaktyków i doktorantów, które poświęcone jest sztucznej inteligencji oraz wykorzystaniu SI w diagnostyce raka prostaty.

Nabór do Wydziałowych Komisji Samorządu Studentów i Senatu
(1.12.2021)

Studencka Komisja Wyborcza przeprowadza wybory uzupełniające do Senatu w grupie studentów w kadencji 2020-2024, do I Wydziałowych Komisji Samorządu Studentów w kadencji 2021-2023 oraz do Rady Studentów Zagranicznych.

Jutro Medical – Program Ambasadorski
(26.11.2021)

Trwa rekrutacja do Programu Ambasadorskiego Jutro Medical. Studenci, w ramach współpracy ze start-upem, mogą zdobyć doświadczenie w pracy projektowej i poznać od środka funkcjonowanie nowoczesnej przychodni.

Decyzje stypendialne dla studentów WNoZ
(24.11.2021)

Zostały podjęte decyzje w sprawie stypendium socjalnego i zapomóg dla studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu. Status składanego wniosku można już sprawdzić poprzez wirtualny dziekanat.

UMW kontynuuje szkolenia pielęgniarek z niewydolności serca
(23.11.2021)

W ramach umowy o współpracy z firmą AstraZeneca Pharma Poland sp. z o.o., UMW kontynuuje szkolenia pielęgniarek z niewydolności serca (NS). Już w grudniu 2021 roku rozpoczną się pierwsze kursy.

Program stypendialny BioLAB - nabór wniosków
(22.11.2021)

Program BioLAB organizowany przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta wcześniej znany pod nazwą Visiting Research Graduate Traineeship Program (VRGTP), skierowany jest do studentów kierunków biologiczno-chemicznych lub medycznych.

Szczepienia - anonimowa ankieta dla studentów
(22.11.2021)

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej szczepień. Zależy nam na rozpoznaniu nastrojów w środowisku studenckim dotyczących szczepień. Ankieta jest w pełni anonimowa i zawiera wyłącznie trzy pytania.