WNoZ - OPIEKUNOWIE STUDENTÓW (kadencja 2020–2024)

STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

kierunek: FIZJOTERAPIA
I rok dr Sylwia Piotrowska - Brudnicka sylwia.piotrowska-brudnicka@umw.edu.pl
II rok mgr Michał Guła michal.gula@umw.edu.pl
III rok dr Marta Majewska - Pulsakowska marta.majewska-pulsakowska@umw.edu.pl
IV rok dr Mateusz Kowal mateusz.kowal@umw.edu.pl
V rok mgr Artur Polczyk artur.polczyk@umw.edu.pl

STUDIA STACJONARNE I STOPNIA

kierunek: PIELĘGNIARSTWO
I rok mgr Paulina Hydzik paulina.hydzik@umw.edu.pl
II rok mgr Monika Markiewicz monika.markiewicz@umw.edu.pl
III rok mgr Małgorzata Pałczyńska malgorzata.palczynska@umw.edu.pl

kierunek: POŁOŻNICTWO
I rok mgr Maria Szostkowska maria.szostkowska@umw.edu.pl
II rok mgr Ewa Karoluk ewa.karoluk@umw.edu.pl
III rok mgr Agata Malinowska agata.malinowska@umw.edu.pl

kierunek: RATOWNICTWO MEDYCZNE
I rok mgr Aleksander Mickiewicz aleksander.mickiewicz@umw.edu.pl
II rok mgr Andrzej Raczyński andrzej.raczynski@umw.edu.pl
III rok dr Łukasz Iskrzycki lukasz.iskrzycki@umw.edu.pl

kierunek: ZDROWIE PUBLICZNE
I rok mgr inż. Dorota Kiedik dorota.kiedik@umw.edu.pl
II rok mgr inż. Sylwia Mizia sylwia.mizia@umw.edu.pl
III rok dr Janina Kulińska janina.kulinska@umw.edu.pl

STUDIA STACJONARNE II STOPNIA

kierunek: PIELĘGNIARSTWO
I rok dr Aleksandra Pytel aleksandra.pytel@umw.edu.pl
II rok mgr Iwona Pilarczyk–Wróblewska iwona.pilarczyk-wroblewska@umw.edu.pl

kierunek: POŁOŻNICTWO
I rok mgr Joanna Wach joanna.wach@umw.edu.pl
II rok mgr Dominika Królak dominika.krolak@umw.edu.pl

kierunek: ZDROWIE PUBLICZNE
I rok dr Jolanta Grzebieluch jolanta.grzebieluch@umw.edu.pl
II rok dr Barbara Grabowska barbara.grabowska@umw.edu.pl

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA

kierunek: PIELĘGNIARSTWO I STOPNIA
I rok mgr Andrzej Pawlak andrzej.pawlak@umw.edu.pl
II rok mgr Dorota Blajerska dorota.blajerska@umw.edu.pl

STUDIA NIESTACJONARNE II STOPNIA

kierunek: PIELĘGNIARSTWO II STOPNIA
I rok dr Edyta Ośmiałowska edyta.osmialowska@umw.edu.pl
II rok mgr Iwona Twardak iwona.twardak@umw.edu.pl